Bleona muaj mjalti me "burrin", por ka një problem: Kam frikë se do më vrasë!


Bleona Qereti ka pushtuar kohët e fundit Instagramin duke postuar vazhdimisht foto provokuese nga parajsa e Tajlandës.


Por bukuroshja nuk po i shijon e vetme plazhet ekszotike dhe bukuritë marramendëse të Tajlandës, pasi duket se i ka gjetur vetes një "burrë".


Në njërën prej videove Bleona shfaqet në një shpellë ujore, e cila quhet shpella e Muajit të Mjaltit, ku kabërë shaka me shoqëruesin vendas, që i jep varkës.


Në një video në Instagram, ajo shhprehet se:

Ky është burri im. Ne jemi në shpellën Muaji i mjaltit.

Është e pabesueshme. Këtu diku duket një si krokodil. A dëshiron ta vrasësh gruan tënde këtu?”.


Këngëtarja shqiptare duket shumë e lumtur në këto imazhe, duke thënë se ka gjetur James Bond-in e saj.


57-vjeçari David Allen Turpin dhe bashkëshortja e tij 49-vjeçare, Louise Anna Turpin, janë arrestuar


Një këngëtar shqiptar është arrestuar ditën e djeshme në prag të një koncerti në Itali. Në pranga ka rënë Ëngjëll Krifa,


Policia bashkiake, e veçanërisht ajo e Tiranës, vijon raprezaljen e saj me të gjithë të pafuqishmit e kryeqytetit, të cilët dalin

Comments