Priste autobusin për në shkollë, BMW-ja përplas për vdekje një 17-vjeçare


Një vajzë e moshës 17-vjeçare ka ndërruar jetë pasi një automjet tip BMW e përplasi për vdekje, teksa ishte duke pritur në stacion autobusin që do ta çonte në shkollë.Priste autobusin për në shkollë, BMW-ja përplas për vdekje një 17-vjeçareKatelyn Dawson vdiq pasi u përplas në Huddersfield ditën e djeshme rreth orës 8:15. Miqtë e përshkruan si një vajzë shumë të bukur, të sjellshme dhe plotë humor.Si pasojë e aksidentit, tre persona të tjerë, përfshirë edhe një 51-vjeçar, u plagosën rëndë.Tre të lënduarit ndodheshin në stacionin e autobusit bashkë me viktimën, në momentin që makina u përplas me ta.


57-vjeçari David Allen Turpin dhe bashkëshortja e tij 49-vjeçare, Louise Anna Turpin, janë arrestuar


Një këngëtar shqiptar është arrestuar ditën e djeshme në prag të një koncerti në Itali. Në pranga ka rënë Ëngjëll Krifa,


Policia bashkiake, e veçanërisht ajo e Tiranës, vijon raprezaljen e saj me të gjithë të pafuqishmit e kryeqytetit, të cilët dalin

Comments