Fjolla Morina nuk përmbahet: Hap e mbyll këmbët para fansave


Këngëtarja Fjolla Morina njihet edhe si një femër provokuese. Nuk janë të pakta postimet që ajo bën në rrjetet e saj sociale duke publikuar foto që shpesh nxisin imagjinatën e meshkujve. Edhe këtë herë Fjolla nuk ka mundur ta mbajë dot veten.

Teksa ka preferuar të jetë e veshur me një fustan të bardhë të tejdukshëm, Fjolla ka marrë dhjetra komplimente në Instagram për pamjen provokuese që ka ofruar. Por, ajo nuk është ndalur me kaq.

Këngëtarja ka postuar edhe në Instastory një video ku shihet e ulur përballë kamerës teksa me shpejtësi hap e më pas mbyll këmbët. Nuk e dimë arsyen pse e ka ofruar një shfaqje të tillë, por kujtojmë se Fjolla ka dëshirë shpesh të nxisë ndjekësit e saj për ta adhuruar edhe më shumë.

57-vjeçari David Allen Turpin dhe bashkëshortja e tij 49-vjeçare, Louise Anna Turpin, janë arrestuar


Një këngëtar shqiptar është arrestuar ditën e djeshme në prag të një koncerti në Itali. Në pranga ka rënë Ëngjëll Krifa,


Policia bashkiake, e veçanërisht ajo e Tiranës, vijon raprezaljen e saj me të gjithë të pafuqishmit e kryeqytetit, të cilët dalin

Comments